Nabídka nemovitostí - aktuální nabídka

Zobrazit mapu
Zobrazit další fotografie
Novostavba RD, 2+KK, pozemek 2.536 m2
Trutnov-Libeč | ID inzerátu: 5500017
Královéhradecký kraj

Přízemní, dřevěný montovaný, nepodsklepený rodinný dům bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou taškou pálenou. Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, okrajové části města Trutnov, k.ú. Libeč, v řadové zástavbě jako samostatně stojící. Parkování je možné na vlastním pozemku. Pozemek leží v mírně sklonitém až sklonitém terénu a je přístupný po veřejné, zpevněné komunikaci na pozemku p.č. 1210/1, který je ve vlastnictví státu. Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, obecní vodovod, vlastní žumpu na vyvážení. Ve městě Trutnov je dále možné napojení na tyto inženýrské sítě: hloubková kanalizace, plynové vedení. Objekt sestává z jedné bytové jednotky o velikosti 2+kk s kompletním sociálním zařízením. Původní stáří objektu je z roku 2015. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění uvažovat jako stavba ve výborném stavu. Připraven na kolaudaci.

Zobrazit další fotografie
Rekonstruovaný byt 3+1, 75 m2, lodžie, sklep
Chodov, Obránců míru 666 | ID inzerátu: 5500002
Karlovarský kraj
Rekonstruovaný byt 3+1 o celkové výměře 75 m2. K bytu náleží sklepní kóje a lodžie. Nachází se v 6 NP ze 7. Jádro bytu zděné, nové rozvody, kuchyně, plovoucí podlahy. Dům po revitalizaci (fasáda, zateplen, okna, střecha a nový výtah). 
Zobrazit další fotografie
RD, Pravčice 205, cihla, pozemek ve vlastnictví státu
Pravčice 205
Karlovarský kraj

Jedná se o zděný, nepodsklepený rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími bez využitého podkroví pod sedlovou střechou krytou plechovou krytinou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Pravčice, v řadové zástavbě jako řadový koncový. Dům je možné napojení na tyto inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace, plynové vedení. Původní stáří objektu je přes 80 roků. V průběhu své celkové životnosti objekt procházel postupně rekonstrukcemi a modernizacemi prvků krátkodobých i dlouhodobých životností. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění uvažovat jako stavbu určenou k rekonstrukci. Zastavěná plocha domu činí 101 m2. Podlahová plocha činí 200 m2. 

Zobrazit další fotografie
Stavební parcela, 1370 m2, Pačejov, vodovod, elektřina, kanalizace v přípravě
Pačejov 50 | ID inzerátu: 5500022
Plzeňský kraj

Prodej stavební parcely v obci Pačejov. Celková výměra parcely 1.370 m2. Šířka 24, délka 50 m2. Aktuálně je využívána jako zahrada s ovocnými stromy. Na hranici pozemku přívod vodovodu a elektřina. V obci probíhají přípravy na vybudování kanalizace. Dle územního plánu obce se jedná o zastavitelné území rodinnými domy.